Nevinná hodina klavíru for Kari (2/2)

5. května 2013 v 18:02 | Kate-Daegu-Chanana *-* o.O |  U-kiss-J

+++++
Etto říkala jsem,že ji sem hodím po 12 nebo odpoledne ?? =D o.O Asi že odpoledne,ale hlavně že je tady =pp slib splněn a dodržen =DD ne dobře dneska k tomu moc keců cpát nebudu takže můžete bouchnout šampáňo a oddechnout si =DD
++++
Soou doufám holka,že se ti bude líbit steeeeejně jako první čáást =)) =DD *-* plus pro tuhle část platí etto,aby se neřeklo 15+ =DD =p plus delší dílek než před tím =pp (ještě aby ne =DDD o.O =DD)
++++++
Přejů příjemné čtení =DD *-*+++++++
Jen tak se pomalu procházím a poflakuji po chodbě,když v tom uslyším sladké tóny klavíru,které vycházeli z nedaleké místnosti,která sloužila pro hodiny klavíru.Chvíli jen tak stojím a poslouchám,až mě nakonec pohltí zvědavost a já přeběhnu ke dveřím,které hned na to pomalu otevřu a zvědavě nakouknu dovnitř.
Uprostřed místnosti u klavíru seděl člověk..dalo mi docela velkou práci zaostřit,než jsem si uvědomil,že za klavírem sedí Kevin.
Ano věděl jsem,že umí hrát na klavír,ale že až takhle nádherně..to jsem opravdu netušil a ani nevěděl.Je zkrátka skvělí!Ani neví jaký jsem do něj blázen a jak moc ho miluju…
Jen se sám pro sebe perverzně ušklíbnu.Pomalu vejdu dovnitř do místnosti,zavřu za sebou dveře,zamknu na zámek a pomalu k němu ze zadu po špičkách přejdu.Jen co k němu přijdu neunikne mi jeho dokonalá vůně,která s podobala čerstvě natrhaným orchidejím.Miloval jsem tu jeho neodolatelnou vůni..miloval jsem na něm zkrátka všechno.
Pomalu ho tedy ze zadu obejmu a líbnu mu sladkou pusinku na odhalený krček.Sám jsem se pro sebe v duchu usmál,když po tom mém provokativním polibku se Kevin automaticky otřepe a pár not zahraje špatně.
Přestane tedy hrát a otočí se,aby viděl kdo se vůbec opovážil.Jen co mě objeví a uvědomí si,kdože za ním vlastně stojí,tak se mu na tom jeho dětském,roztomilém obličejíku objeví právě ten nechápavý a vylekaný výraz jako dneska ráno na chodbě.
"El-"
Víc mu říct nedovolím a drze se přisaju na ty rty,po kterých jsem tak moc dlouho toužil.Aniž bych se odtrhnul od jeho rtů si ho za boky zvednu z té malé stoličky a přirazím ho na klavír načež kláves nesouhlasně zamručí.Jen co Kevin zalape po dechu z nedostatku kyslíku..využiju příležitosti a vpluju svým neposedným jazýčkem do jeho úst a vyhledám naopak ten jeho,načež si s ním začnu hrát až do té doby než se Kevin také přidá.
Odtrhnu se teprve až když mi dá mozek povel z důvodu nedostatku kyslíku.Oba chvíli jen tak beznadějně na sebe civíme a snažíme se popadnout dech.Nakonec se ale opět přisaju na jeho rty,které začnu tentokrát pomalu ožužlávat a letmo okusovat až nakonec dosáhnu výsledku,že Kevinieho rty nejsou už jen narůžovělé ale naopak rudě červené.
"Eline měli by..ah!!"
Zavzdychá Kevin a já bez okolků na jeho protesty si to namířím k jeho odhalenému krčku.Kevinie sténal hlasitě a stále přidával na hlasitosti,až mi to rvalo a mučilo ušní bubínky.Nadzvednu si ho tedy ještě víc,knížku s notami hodím někam neznámo kam,zavřu poklop od klavíru, na něž hned na to položím Kevinieho dokonale se chvějící tělíčko a pokračuju s jeho láskyplnou péčí.
Nechtěl jsem ale zůstat jen u laskání krčku a rtů..chtěl jsem zajít dál..mnohem dál.Začnu mu tedy bez okolků na další protesty rozepínat knoflíček po knoflíčku jeho košili.Nesundám ji ale..místo toho ji jen rozepnu a nechám ji volně spadnou ke Kevinovo loktům.
Jen co se mi vyskytne dokonalý pohled na jeho růžové kokosky,tak se jen mlsně olíznu jako kočka a začnu jednu podruhé střídavě laskat dokud obě neztvrdnou.
Poté začnu jazýčkem sjíždět níž a níž až dojdu bříšku,kde zajedu jazýčkem do pupíku.Kevinie jen slastně a hlasitě zasténá a pár jeho prstíčků mi skončí ve vláskách.
"Au!!to bolí divochu!"
Vypísknu,když se Kevinie neovládne a trochu víc zatahá za moje blonďaté vlásky.
Kevinie se jen usměje a jeho tvářičky naberou načervenalý odstín…jak roztomilé a k sežrání!
"Tak co broučku líbí??"
Zavrním při laskání jeho ušního lalůčku"
Kevin opět jen zasténá a na tváři s emu objeví slastný úsměv.Víc ani říkat nemusí.Věděl jsem,že můžu s klidem pokračovat dál.
Mé neposedné ručky začnou pomalu sjíždět k jeho lemu u kalhot,kde následně rozepnu knoflík a hned na to i manžetový knoflíček.Na můj pokyn se Kevin trochu nadzvedne,takže z něj můžu s klidem stáhnout kalhoty,společně s trenkami a hodit je někam neznámo kam.
Mezitím co jsem byl zaneprázdněný s odepínáním a svlékáním kalhot..Kevin už pomalu začal rozepínat i mojí košili.Nevím jak rychle to udělal,ale za chvíli jsem na sobě neměl košili.
Stále jsme se líbali a já začal s péčí o jeho banánek.Přejížděl jsem ručkou po celé jeho délce od zhora až dolů,ale místečko,kde jsem si nechával obzvlášť záležet byla jeho špičička.Nejcitlivější místečko.Čím víc jsem ho tímto způsobem provokoval tím víc byl Kevinie vzrušený a svou jednou ručkou bloudil po mé nahé hrudi.
Po chvíli jsem si ho za zadeček přitáhl o něco blíž a on se automaticky o mě zaháknul nožkami.
Když uznám,že už je vhodná doba..zajedu jednou rukou do zadní kapsy u kalhot a chvíli v ní šmátrám.Šmátrám až do té doby,než z ní vytáhnu lubrikáč s jahodovou příchutí.Pomalu ho tedy otevřu a trochu si nanesu na prsty,přičemž s to namířím ke Kevinieho otvůrku,které pečlivě namažu až nakonec do něj vniknu jedním prstem.
"Eli aaaah!!"
Roznese se místností Keviniehobolestné zasyknutí.Bolelo ho to.
Na chvíli tedy přestanu,ale prst nechám stále uvnitř Kevinieho.Snažil jsem se tedy víc věnovat Kevinovo bradavkám a své druhé neposedné ručce na jeho banánku.
Po chvíli konečně ucítím,že se Kevin trochu uvolní a pokračuji dál.Prstem uvnitř Kevinova začnu pomalu kroužit dokola a všelijak různě se pohybovat.Když se ujistím,že je Kevin je připravený..příjde na řadu další prst,přičemž jsem se mu nepřestával věnovat.
Nakonec začnu Kevina pomalu oběma prstíkama roztahova a pokusit se najít to cílové místečko,které to všechno následně pěkně usnadní.
Když to záhadné a dokonalé místečko konečně najdu,dočkám se od Kevina dlouhého,slastného zasténání.Sténal by ještě dýl,ale to mu už nedovolím.Rtíky mu uspu těmi svými.Líbám ho jako šílený.Nemohl jsem se těch jeho rtíků nabažit.Chutnali tak dokonale a tak neodolatelně..nemohl jsme si zkrátka pomoct…byli koro jako droga..on je moje droga!!
Nakonec z Kevina oba prstíky vyndám,rozepnu si kalhoty a vyndám naopak zas ten svůj banánek.Kevin o moje vzrušení ani nijak moc pečoval nemusel..byl jsem už z toho všeho jeho opečovávání a pocitu,že ho konečně mám byl dostačující k silnému vzrušení.na nic nečekám a hrubě do Kevinieho zajedu až po kořen.Jen co do Kevinieho zasunu,tak z obou jeho oček začnou téct malé potůčky slz,které poslušně začnu slíbávat.
Chvíli se zkusím nehýbat a pokusím se tak donutit Kevinieho,aby si na mě zvyknul,jenže se místo toho dočkám opět halsitého a bolestného zavzdychání.To už je ale na moje silné vzrušení příliž a já začnu bez jakýkoli otázek do Kevina přirážet..rychleji..a rychleji.
Bylo to něco dokonalého..ten úzký prostor,Kevinovo steny.Sténali jsme společně..skoro jsem si i říkal jestli tohle někdo na chodbě slyší…ale popravdě mi to bylo i úplně šuma fuk,hlavně,že jsem měli momentálně jeden druhého…víc nepotřebuji…mám jeho a to je hlavní.
Po několika přírazech se mi začalo mlžit před očima a já pomalu začal cítit,že bude brzy konec.A opravdu..poslední hlasitý výkřik a je konec.
Unaveně vypluju z Kevinieho útrob.Kevin se na mě vyčerpaně a udýchaně svalí a já se s ním posadím na tu malou známou židličku.
"Byl jsi úžasný Kevinie!!"
Zašeptám,tak aby to slyšel jenom on a letmo ho políbím.
Kevin se jenom usměje a taktéž zašeptá…
"Miluju tě Eli"
"I já tebe Kevinie"
Mám co dělat,abych na místě nezčervenal ..byl to tak krásný pocit,slyšet od někoho o kom sníte již takovou dobu a teď ho máte tady u sebe v náručí..dokonalý.
Jenže Kevin se po mé odpovědi zarazí a nechápavě se na mě podívá.
"Neboj mluvím pravdu"
Ujistím jej,znovu ho letmo políbím a pevně ho obejmu,ale ne zase až tak silně,abych ho neumačkal.
V téhle pozici zůstaneme ještě nějakou delší dobu.Pak nakonec pomalu vstaneme a začneme se připravovat k odchodu…
Od té doby jsme s Kevinem stále spolu a já jsem neskutečně vděčný za to,že jsem tehdy zrovna když Kevin hrál..slyšel tu dokonalou melodii,která mě k němu zavedla.
Zkrátka taková nevinná hodina klavíru.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog ??? =)

Ano je super *-*
Ujde =p
Katastrofa -.-

Komentáře

1 Kari55 Kari55 | Web | 5. května 2013 v 21:30 | Reagovat

Wááá~~~!! x333 Elii!! ty zvíře!! x3 takhle Kevina překvapit... Ty, ty, ty..... *ukazuje prstem*
njn... na světě neni těsnější věc než Kevinův zadek!! xD (to je jedno z pravidel na psaní U-KISS povídek x3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama