Nevinná hodina klavíru for Kari (1/2)

4. května 2013 v 22:16 | Kate-Daegu-Chanana *-* o.O |  U-kiss-J

++++++
Omono mianheaaaaa.Holka máš povoleno po mě hodit kamenem =DD Omono,ale nejsem na tom zase až tak špatně ne??? horší by bylo kdybych etto zapomněla =D a to se nestalo takžeee ?? takžeee na mě budeš apoň trošičku hodná =DDD Dobře moc mluvím =DDDD.
+++++
Jsme přijeli asi tak před půl hodinou a do toho mi ani nešel nastartovat pc -.- uhn taký drama =DD dobř etto..tyhle keci přezkočíme =DD asi mě nejspíš uškrtíš za t,že to má dvě části,ale tak ber to tak,že se apsoń máš na co těšit =DDD jse byla tak hodná,že jsem tu ehm nejhlavnější a nejvíc etto scénu hodila na druhou část =DDD
+++++
Etto sooou soou soou sooou doufám,že se ti bude líbit aaa že mě neuškrtíš =DDD *schovává se pod stůl* =DDDD

Sooou přejůů příjemný a co nejklidnější čtenííí =DDD *-*

Fandom:U-KISS
Pairing:Eli/Kevin
Varování:Pro zatím etto žádné =DD maximálně možný výskyt pravopisných chyb =DDD
Věnování:Kari =pp Omono jsem si teď všimla že už čekáš =DD omonoooo prosííím neukamenuj mě =DDD *-*


Škola.Jako každý den,se v ní nacházím.Nemohla by třeba jednoho krásného dne z ničeho nic shořet třeba ??nebo taky,že by jednoho krásného dne z ničeho nic vybouchla??Hmm..mohl bych si tohle všechno přát do nekonečna,ale stejně by se mi to nesplnilo.Ale tak řekněme si na rovinu..komu by se do školy chtělo chodit.Škola je zkrátka taká mučírna v obleku..
U nás na škole nebyl zrovna ten největší havaj,jak se na první pohled zdá.Ano jsme sice umělecká škola,ale učitelé jsou tu stejně přísní jako na ostatních základních a středních školách.tady na vás neberou ohledy,jestli jste oblíbení a nebo ne..jste pro ně ten typ otravného studenta jako jsou všichni ostatní a když je dopálíte tak moc,až jim přeteče pohárek trpělivosti(a ten je sakra dost malinký)tak budou tak hodní a dovolí si po vás něco hodit..a to jak kružítko,nebo ukazovátko tak i třeba i obyčejnou křídu.Zkrátka…škola je škola.

Oj..plácám tady kraviny o našem školním životě a místo toho jsem se vám ještě ani nepředstavil.Jmenuji se Kevin,letos mi bude čerstvých 21 let a již druhým rokem navštěvuji uměleckou školu tady zde v Seoulu.Podle sebe bych tak řek,že jsem kluk také té drobnější postavy.Dobře nebyl jsme zase až tak vyzáblí..to zase ne..ale znal jsem i lepší a víc vypracovanější kluky,mezi které patřil taky Eli…kluk z vyššího ročníku,po kterém jsem doslova a do písmene šílel.Jenže nebuďme naivní..ten o mě nikdy ani tím jedním okem nezavadí.Nu což neudělám nic.
Mám tmavé,kaštanově hnědé oči,vlasy mám sestříhané do moderního sestřihu taktéž v tmavě hnědé barvě.Neřekl bych,že jsem zrovna úchvatný a neodolatelný kluk,když mi to doma opakují v jednom kuse.Mám sice sebevědomí,ale ne zase až tak velké.
Abych vám teď ještě trochu víc objasnil situaci.Právě na obou rukách nesu několik velkých bichlích,které mi milovaná paní učitelka naložila a mým cílem bylo je všechny v pořádku donést do školní knihovny na druhé straně chodby.

Jsem už v půli cesty když tom do někoho dost silně narazím.
"Au!!Sakra kdo jsi,že neumíš dávat pozor na cestu hej!!"
Bolestně vykřiknu,když se po nárazu sesypu na zem a knížky,které jsem automaticky při pádu vyhodil do vzduchu mi spadnou s hlasitý žuchnutím na hlavu.
Chvíli si ještě jednou rukou třu čerstvě poraněné místo na hlavě a pomalu zvednu hlavu,abych se podíval na toho dotyčného,který neumí jaksi dávat pozor na cestu.Jen co jsem se ale podíval na horu nezmohl jsem se ani na jediné slovo a slova se mi zadrhla v krku.Zjistil jsem,že ten člověk,který od mě napálil byl Eli.ELI!!!Zrovna on!!
Tupě jsem na Eliho zíral s pusou dokořán a ruku jsem měl stále tam,kam jsem si jí položil před chvílí.nakonec se ale přeci jen vzpamatuju a začnu se rychle zvedat,abych byl co nejrychleji pryč od téhle trapné chvíle.Jenže v tu chvíli se přede mnou objeví Eliho ruka a já opět jen tupě zírám.Nakonec ,ale Elimu svou ruku podám a on mi pomalu pomůže na nohy.
Aniž bych se na Eliho nějak podíval,začnu automaticky zvedat ze zemně jednotlivé knížky.Eli se na mě jen tak ledabyle dívá a nic neříká.Nastala minuta ticha.

Jen co seberu poslední knížku ze zemně..poděkuju,aniž bych se na něj podíval a co nejrychlejšími kroky se snažím vypařit a dojít na druhý konec nekonečné chodby.
"Nemáš zač!"
Ozve se ještě zamnou a já mám co dělat,abych sebou někde nefláknul znovu.Miloval jsem ten jeho božský a příjemný hlas.
Jen co donesu knížky na své místo,dojdu do místnosti kde bývám pravidelně každé pondělí,středu a pátek kolem 10 dopoledne.Byla to místnost,která byla určena pro hodiny klavíru.Uprostřed místnosti byl havraně černý klavír s malou židličkou,kolem něj bylo do kruhu rozloženo několik židliček a hned za nimi učitelský stůl.Miloval jsem tuhle místnost.Byl tady klid.Ještě hlavně,když tady nikdo nebyl.Zkrátka takový ráj pro uvolnění myšlenek.

Jen se pro sám pro sebe usměju a pomalými kroky dojdu ke klavíru,posadím se na stoličku,zavřu knihu s notami a začnu pomalu a z lehounka hrát.Nechtěl jsem hrát podle not jako nějaká loutka.Jen jsem nechal prsty volně plout po jednotlivých klávesách a hrál noty,které mě akorát napadali…
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog ??? =)

Ano je super *-*
Ujde =p
Katastrofa -.-

Komentáře

1 kaspareq582 kaspareq582 | Web | 4. května 2013 v 22:41 | Reagovat

..pěkné...ale krátké :(...ale..no...já mám co říkat XDDD No....těším se na další část :333

2 Kari55 Kari55 | Web | 4. května 2013 v 23:01 | Reagovat

Nya~!! to se mi lííbí... x33 Elii.. ty nemehlo! že ty jsi to udělal schválně?? x33 *cha! tě prokoukla, co?* :DD
Nya~~!! to je krátký!!! TTT^TTT no.... jedno slovo - DALŠÍ!!!! TTT_TTT >_<
kamení?! o__O holka!! nejsme v době kamenné!!! házet po tobě kameny... to nikdy!! vzala bych tě mojí supr čupr rozbitou lampičkou!! xDDDD
ale ta povídka tě omlouvá... protože zatím je to dokonalý~~♥ ^////^ jestli tu zítra nebude další....... tak -> dáš mi tvojí adresu?? ^^ *andílek*

3 Kari55 Kari55 | Web | 4. května 2013 v 23:33 | Reagovat

se mnou by byli kluci v naprostém bezpečí!! x3 ale před těma otravnýma fanynkama... přede mnou určitě NE! xD by mi museli dát něco naoplátku.... *Evil Smile* 3:DD a lístek do první řady na ElVin porno by bohatě stačilo..... 3:DDDD x333
jo... tak to by šlo.. :DD mě nikdo nedostane z postýlky dřív jak před 12-tou.. x3
no.. radši tu domovní adresu.. ta bude nejlepší!! (y) xDD

4 Kari55 Kari55 | Web | 5. května 2013 v 0:44 | Reagovat

na mě by nikdo neměl!! :DD to je jasný! x3  bych to natočila speciálně pro tebe!! x33
to se mi stalo dnesk-erhm... :DD včera! xD akorát mě vzbudilo a potom jsem chrněla dál!! xDD mě by nevzbudili ani tanky!! :DD
ježiši.... tak tu adresu necháme bejt... okej??? xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama